• NewOrigin
  • Môj profil
  • je prázdny
   za 0.00 €
  Smart hodinky a príslušenstvo k mobilom-1mobil.sk

  Reklamácie a vrátenie tovaru

  • Pridané: 11.06.2021   |   99 čítaní / zobrazení

  Výmena alebo vrátenie tovaru

  Ak sa rozhodnete pre vrátenie tovaru, môžete tak spraviť bez udania dôvodov do 14 dní od jeho zakúpenia. Tovar však musí byť nepoškodený. Nevzťahuje sa to na tovar, ktorý bol vyrábaný na zákazku, podľa špecifických požiadaviek spotrebiteľa alebo špeciálne pre jedného spotrebiteľa.

  Postup pri výmene alebo vrátení tovaru:

  K tovaru je potrebné priložiť prefotenú faktúru a formulár na vrátenie tovaru https://nakupujbezpecne.sk/docs/form/odstupenie%20od%20zmluvy.pdf.

  Tovar je potrebné vhodne zabaliť, aby počas prepravy nedošlo k jeho poškodeniu. Následne reklamovaný tovar treba zaslať na našu adresu uvedenú nižšie, avšak nie na dobierku. Takouto formou balík nebude prevzatý.

  Do 14 dní od doručenia tovaru vám budú peniaze vrátené. V prípade, že máte záujem len o výmenu tovaru, tento vám bude vymenený od 2-5 pracovných dní.

  Reklamácia

  Na každý tovar sa vzťahuje 2 ročná záruka. Prv ako pošlete tovar na reklamáciu, prosím, venujte pozornosť tomuto textu, aby vaša reklamácia prebehla rýchlo a k vašej spokojnosti.

  Postup pri reklamácii tovaru:

  K tovaru je potrebné priložiť prefotenú faktúru a formulár na vrátenie tovaru https://nakupujbezpecne.sk/docs/form/reklamacia.pdfTovar je potrebné vhodne zabaliť, aby počas prepravy nedošlo k jeho poškodeniu. Následne reklamovaný tovar treba zaslať na našu adresu uvedenú nižšie, avšak nie na dobierku. Takouto formou balík nebude prevzatý.

  Lehota na vybavenie reklamácie spotrebiteľa je 30 dní od uplatnenia reklamácie. Po uplynutí 30 dňovej lehoty na vybavenie reklamácie má kupujúci právo odstúpiť od kúpnej zmluvy a v tom prípade mu bude vrátená plná suma za tovar.

  Adresa vrátenia tovaru:

  ONE TIME, s. r. o.

  Hviezdoslavovo námestie 1678/58

  026 01  Dolný Kubín

  Pre viac informácii viď Všeobecné obchodné podmienky internetového 

   Naši partneri
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.