• NewOrigin
  • Môj profil
  • je prázdny
   za 0.00 €
  Smart hodinky a príslušenstvo k mobilom-1mobil.sk
   Hodnotenie
  0/5
   Odporúčame vám tiež ...

  Luxusný dizajnový obal, ktorý ochráni vaše mobilné zariadenie pred poškodením. Má krásny vzhľad, ktorý dodá vášmu mobilu eleganciu. Obal je vyrobený z TPU materiálu, ktorý dodáva obalu mäkkosť, elasticitu ale napriek tomu mu dáva ohybnosť a odolnosť. Je veľmi príjemný na dotyk, má zamatový vzhľad, ktorý pomáha predchádzať vyšmyknutiu mobilu z ruky. Chráni vaše zariadenie pred prachom, oderom a je ľahko udržiavateľný. Obal je možné čistiť vlhkou utierkou. Je zabezpečený ľahký prístup ku všetkým ovládacím prvkom a portom bez toho, aby ste museli skladať obal. 

  Poznámka: Fotografia je ilustračná, výrezy na nej nemusia zodpovedať konkrétnemu mobilnému zariadeniu. Pri kúpe však dostanete obal so zodpovedajúcimi výrezmi.

   Otázka k produktu
   Naši partneri
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.